/ 21 Nisan 2013, Pazar / Gögüs Hastalıkları


Yüz terlemesi tedavisi nasıl yapılır? Detaylarını videomuzda izleyebilirsiniz.

Birinci seçenek belki yüz bölgesinin tamamı olmasa bile yani ön tarafı görünebilen bölgelerin dışındaki bölgeler de lokal krem, losyon ilaçlar kullanılabilir. Hafif derecede terleme varsa eğer terleme biraz şiddetliyse özellikle saç ve deri bölgesi için botoks tedavisi oldukça uygun bir tedavi şeklidir.

Klipsli ETS yüz terlemesinde çok etkilidir. Tedavi sonrası 100 kişiden, 97-98 kişide yüz ve kafada tam kalıcı kuruluk olur. 100 kişiden 2-3 kişide etkisiz, kalabilir, tekrar edebilir. 20-25 dakika sonra yüz terlemesinden ömür boyu kurtulabilirsiniz.

Sonuçları
Çok şiddetli yüz terlemesi olanlarda hayal edilemeyecek derecede etkilidir. Tedavi yapıldığı anda yıllardır süren aşırı yüz terlemesi geçer. Bu tedaviden sonra güven kazanmış olarak evinize dönebilir ve yüzde terleme olmadan işinizde daha çok sorumluluk alabilir, kişisel yaşantınızda rahat edebilirsiniz.

Kimlere Yapılmalı
Kalıcı tedavi olmak isteyenlerde, Geçici tedavilerin yetersiz olduğu ve bunlardan bıkıldığı durumlarda, Birçok bölgede aşırı terleme olanlarda, Damlama-akma şeklinde şiddetli yüz ve kafa terlemesi olanlarda tercih edilir.

Bir önceki yazımız olan Göğüs Hastalıkları başlıklı makalemizde Göğüs Hastalıkları ve gögüs hastalıkları doktoru hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.