/ 07 Kasım 2012, Çarşamba / Sağlık Kültür Sanat


Prof. Dr. Akif Manaf, yoga nedir, ne değildir kitabında kazandığı tecrübeleri sizlerle paylaşıyor.

Arka Kapak
Prof. Dr. Akif Manaf Yoga yolunda 35 yıldan fazla bir sürede elde ettiği tecrübeleri okuyucuyla paylaşmaktadır. Yoga, insan hayatının bütün boyutlarını olumlu yönde etkileyen ve geliştiren bir sistemdir. Bu nedenle yüz binlerce yıldır Yoga insanoğlunun ilgisini çekmekte ve uygulanmaktadır. Yazar, Yoga sistemini orijinal kaynaklardan, olduğu gibi aktarmaktadır. Yoga orijinal şekilde, doğru yolla uygulanırsa, insanı dengeli, huzurlu ve neşeli yapar.

İnsan bütün olumsuzluklardan kurtularak, olumluluğun tadını çıkartır. Orijinal Yoga Sistemi’nin sekiz basamağı, gerekli detaylarla, anlaşılır bir dilde açıklanmaktadır. Bütün bilinen sözde “yoga” türleri, Orijinal Yoga Sistemi’nin sekiz basamağından yapılan alıntılardır. Yoga sisteminin sekiz basamağını bilen kişi, aynı zamanda tüm Yoga bilgisine de sahiptir.

Bu kitapta Prof. Dr. Akif Manaf Yoga sisteminin sekiz basamağını kapsamlı bir şekilde, gerekli tüm detaylarıyla birlikte ele almıştır. Yoga, hem derin teorik hem de detaylı pratik yönleriyle anlatılmıştır. Bu kitapta verilen bilgileri uygulayan herkes fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını sonuna kadar koruyabilecek.

Yazar:Akif Manaf
Sayfa Sayısı: 344
Baskı Yılı: 2007
Dili: Türkçe
Yayınevi: İnkılap Kitapevi

Bir önceki yazımız olan Doğal Güzelliğin Sırrı başlıklı makalemizde Doğal Güzelliğin Sırrı, Doğal Güzelliğin Sırrı nedir ve Doğal Güzelliğin Sırrı nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.