/ 20 Mayıs 2013, Pazartesi / İlaç Rehberi


Vitamist Lady Mate formulü, Vitamist Lady Mate endikasyonları, Vitamist Lady Mate kullanım şekli:

Vitamin

Formülü:
10İÜ Vitamin e Draje
36.2mg Magnezyum Draje
10mg Demir Draje
0.005mg Vitamin b12 Draje
11.6mg Kalsiyum pantotenat Draje
10mg Vitamin b6 Draje
0.5mg Mangan Draje
10.000İÜ Vitamin a Draje
50mg Nikotinamid Draje
5mg Vitamin b2 Draje
20mg Vitamin b1 Draje
500İÜ Vitamin d Draje
0.5ms Çinko Draje
1mg Bakır Draje
150mg Vitamin c Draje
0.25mg Biotin (h vitamini) Draje
0.1mg Molibden Draje
50mg Kalsiyum Draje
25.8mg Fosfor Draje

Farmakolojik özellikleri:

Endikasyonları:
– Kadınların regl dönemlerini ağrısız ve rahat geçirmelerini sağlar.- İçindeki Beta-Karoten, Folik Asid, PMS, Burdock, Chickweek, Propolis, Slippery Elm, Valerian bayanlardaki regl döneminin tüm olumsuzluklarını yenmekte kullanılır.- Regl döneminde vücut için gerekli bazı mineraller ve vitaminleri geri kazanabilmek için vücudun besin takviyesine ihtiyacı vardır.Lady Mate kaybedilen vitamin ve minerallerin geri kazanılmasınma yardımcı olur. İçinde bulunan aktif maddeler PMS ağrılarını azaltır ve menstruel krampları azalttığı için menopoz semptomlarını önleyici olark fayda sağlar. Vücuttaki yararsız sıvıların atılmasını sağlayarak vücudun rahatlamasına neden olur ve içindeki sedativ maddeler nedeniyle anksiyete’yi azaltır ve sakinleştirici etki gösterir.

Kontrendikasyonları:
Bildirilmemiştir.

Uyarılar/Önlemler:
Yoktur.

Yan etkiler/Advers etkiler:
Bildirilmemiştir.

İlaç etkileşimleri:
yoktur.

Kullanım şekli ve dozu:
Çalkalayarak Vitamist Spray’i ağzınızın iki yanak içine ikişer kez sıkın. Daha kolay kana karışmasını sağlamak için yutkunmadan önce 30 saniye bekleyin. Vücudunuz için gereken vitamin ve minerali almanız için günde 2 defa aynı işlemi yapmanız yeterli. Vitamist Spray’in her bir tüpü 240 spray atımlıdır. Günde 2 kez uygulandığında 30 günlük bir kullanım sağlar. Vitamist spray’in açılmamış ambalajlarını 2 yıl açılmış ambalajlarını altı ay bozulmadan sakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vitpso Jel %1 50 Gr başlıklı makalemizde vitiligo ilacı, Vitpso Jel %1 50 Gr endikasyonları ve Vitpso Jel %1 50 Gr formülü hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.