/ 02 Kasım 2013, Cumartesi / İlaç Rehberi


Terkur 30 Gr Krem formulü, Terkur 30 Gr Krem endikasyonları, Terkur 30 Gr Krem kullanım şekli:

Endikasyonları:
Her türlü hiperhidrosis, özellikle koltukaltı, ayak ve ellerde görülen aşırı terlemelerde ve koku yayılmasına karşı. İntertrigo ve ayak yaralarının önlenmesinde.

Kontrendikasyonları:
Ürünün bileşimindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyet oluştuğu taktirde kullanılmamalıdır.Bunun dışında bilinen bir kontrendikasyonu yoktur.

Uyarılar/Önlemler:
Gözlere temas ettirilmemelidir.Seyrek olarak deride aşırı kuruluk veya hassasiyet görülebilir. Bu durumlarda dozaj ve kullanım sıklığı azaltılmalıdır. Hassasiyet reaksiyonları oluştuğu taktirde, ilaç kesilmeli ve doktora başvurulmalıdır.

Yan etkiler/Advers etkiler:
Ürünün bileşimindeki herhangi bir maddeden dolayı irritasyon oluştuğu taktirde kullanıma ara verip doktorunuza başvurunuz.

İlaç etkileşimleri:
Bilinen ve tespit edilmiş bir etkileşme mevcut değildir.

Kullanım şekli ve dozu:
Akşamları yatmadan önce gereken bölgelere sürülür. İlk 3-4 gün boyunca Terkur Krem günlük olrak kullanılır. Daha sonraki günlerde ise her 2 veya 3 gece uygulama yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Ternex 50 Gr Jel başlıklı makalemizde Ternex 50 Gr Jel endikasyonları, Ternex 50 Gr Jel formülü ve Ternex 50 Gr Jel kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.