/ 13 Kasım 2012, Salı / Sağlık Rehberi


Sosyal Hizmetler Müdürlükleri Adresleri, Telefonları ve İletişim Bilgileri

1 ADANA
Döşeme Mah. Yeni Valilik Binası D.Blok 1.Kat Seyhan /Adana
0322.4588424 4588422 4588423
adana@shcek.gov.tr

2 ADIYAMAN
Turgut Reis Mah. Hastane Cd. Mahalli İdareler Binası No:3 Kat:3 Adıyaman
0416.2161082 2140547 2167693
adiyaman@shcek.gov.tr

3 AFYONKARAHİSAR
Bankalar Cad. – Sosyal Hizmetler ve Özel İdare İşhanı Kat:5 Afyonkarahisar
0272.2131983 2131151 2136933
afyon@shcek.gov.tr

4 AĞRI
Erzurum Cad. Yeni Vilayet Binası Ağrı
0472.2152499 2152120 2152499
agri@shcek.gov.tr

5 AKSARAY
Zafer Mah. DSİ Yanı Huzurevi Binası 68100
0382.2124678 2132365
aksaray@shcek.gov.tr

6 AMASYA
Gümüşlü Mah. Gazi Cd. Vakıf işhanı Kat:2 05100
0358.2184983 2181273 2186932 amasya@shcek.gov.tr

7 ANKARA
Atatürk Bulvarı Armağan İşhanı No: 76 Kızılay
0312.4186662 4259604 ankara@shcek.gov.tr

8 ANTALYA
Kışla Mah. 46. Sk. No:7 Antalya
0242.2487754 2434475 2442459 2434477 antalya@shcek.gov.tr

9 ARDAHAN
Kongre Cad. İl Özel İdare İşhanı Kat:2
0478.2115777 2113344 ardahan@shcek.gov.tr

10 ARTVİN
Çayağzı Mah. Miralay Şükrübey Cad. No:70 ARTVİN
0466.2121069 0466.2121861 artvin@shcek.gov.tr

11 AYDIN
Zafer Mh. Pınarbaşı Mevkii 108.Sk. No:29 09100
0256.2145036 2150650 2253192 aydin@shcek.gov.tr

12 BALIKESİR
Hükümet Binası Zemin Kat 10100 Balıkesir
0266.2492973 2494293 2497877 balikesir@shcek.gov.tr

13 BARTIN
Kırtepe Mah. Gümrük Sk. No:32 Merkez Bartın
0378.2273038 2271628 2273208 bartin@shcek.gov.tr

14 BATMAN
Hükümet Konağı B Blok Kat:2 72070
0488 214 27 42 2131645 214 66 22 batman@shcek.gov.tr

15 BAYBURT
Şeyh Hayran Mah. Valilik Ek Hizmet Binası Kat: 2 No:210 69140
0458.2114601 2115667 2118490 bayburt@shcek.gov.tr

16 BİLECİK
Valilik Binası 11080
0228.2122037 2122034 2122035 2121940 bilecik@shcek.gov.tr

17 BİNGÖL
Hükümet Konağı Kat:3
0426.2131540 2134980 bingol@shcek.gov.tr

18 BİTLİS
Selami Yurdan Cd. No:51 1300 Bitlis
0434.2265307 2265308 2265306 bitlis@shcek.gov.tr

19 BOLU
Tabaklar Mah. Hattat Emin Barın Cd. No:36 Bolu
0374.2158176 2158177 2122935 bolu@shcek.gov.tr

20 BURDUR
Cumhuriyet Meydanı Özel İdare İşhanı Kat:3 Burdur
0248.2335328 2331841 2335328 burdur@shcek.gov.tr

21 BURSA
Alacamescit Mah. Tek Sk. No:1 Osmangazi 16020 Bursa
0224.2232329 2231936 2231418 bursa@shcek.gov.tr

22 ÇANAKKALE
Cevat Paşa Mh. Zübeyde Hanım Sk. Zafer Evleri Yanı Çanakkale
0286.2175881 2171570 2123695 canakkale@shcek.gov.tr

23 ÇANKIRI
Cumhuriyet Mah. Valilik Binası Kat:1 18200
0376.2122943 2132689 2122943 cankiri@shcek.gov.tr

24 ÇORUM
Gazi Cd. Valilik Binası A-B blok Kat : 8 Merkez Çorum
0364.2246532 2240200 2246532 2240200 corum@shcek.gov.tr

25 DENİZLİ
Dükkanönü Mah. İstiklal Cd. No:103 Denizli 20020
0258.2413458 2426872 denizli@shcek.gov.tr

26 DİYARBAKIR
Valilik Ek Binası (Eski Defterdarlık Binası) Kat.3 Diyarbakır
0412.2243826 2243500 diyarbakir@shcek.gov.tr

27 DÜZCE
Uzunmustafa Mah. Ova. Sok. No: 1 (81010) Düzce
0380.5120932 5123340 5122108 duzce@shcek.gov.tr

28 EDİRNE
Türk Ocağı Cad. Dilaverbey Mah. Öz-er Market Arkası No: 3 Edirne
0284.2127309 2148694 edirne@shcek.gov.tr

29 ELAZIĞ
İzzet Paşa Mah. Şehit İlhanlar Cd. Mehmetçik Sk. No:23 Elazığ
0424.2181573 2336751 2181573 elazig@shcek.gov.tr

30 ERZİNCAN
Çevre Yolu Üzeri Şeker Fabrikası Yanı 100. Yıl Atatürk Huzurevi Müdürlüğü Ek Hizmet Binası 0446.2143847 2148005 2148005
erzincan@shcek.gov.tr

31 ERZURUM
Yönetim Cd. Hükümet Konağı 3.Kat
0442.2341541 2341543 2341547 2336516 erzurum@shcek.gov.tr

32 ESKİŞEHİR
Sosyal Hizmetler Kampüsü Huzur Mah. Seher Yıldızı Sk. 26060
0222.2174605-06-08-09 0 (222) 2174607 eskisehir@shcek.gov.tr

33 GAZİANTEP
Valilik Binası Kat:4 Şehitkamil Gaziantep 0342.2316522 2316521 2316520 gaziantep@shcek.gov.tr

34 GİRESUN
Valilik Binası C Blok Kat:2 28200
0454.2157535 2157536 2157537 giresun@shcek.gov.tr

35 GÜMÜŞHANE
Karaer Mah. Valilik Binası Kat:4 29100
0456.2135971 2131901 2135971 gumushane@shcek.gov.tr

36 HAKKARİ
Bulak Mah. Valilik Binası Zemin Kat 0
438.2119919 2117035 hakkari@shcek.gov.tr

37 HATAY
Kanatlı Mah.Türkmenbaşı Cad.No:13 Antakya/HATAY
0326.2161089-2144785 2140263 hatay@shcek.gov.tr

38 IĞDIR
Söğütlü Mahallesi Polis Evi arkası Kültür Merkezi Binası 2. Kat IĞDIR
0476.2271502 2270938 226 05 18 2260896 igdir@shcek.gov.tr

39 ISPARTA
Hızırbey Mah. Hastane Cd. Nabil Sk. No:92 Isparta 0246.2234940 2235743 isparta@shcek.gov.tr

40 İSTANBUL
Prof.Kazım İsmail Gürkan Cd. No:8 Cağaloğlu (Ek bina: Eski Londra Asfaltı Çocuk Sitesi Durağı Bahçelievler)
0212.5114275 5264449 istanbul@shcek.gov.tr

41 İSTANBUL
0216.5899469 4271100 0216.5891911

42 İZMİR
Gazi Bulvarı No:97 Çankaya İzmir
0232.4463352 (pbx) 4415305 izmir@shcek.gov.tr

43 KAHRAMANMARAŞ
Mimar Sinan Mah. A.Türkeş Bul. No:78 46050 0344.2158647 2158645 2158647 kmaras@shcek.gov.tr

44 KARABÜK
Valilik Binası Zemin Kat Karabük 0370.4156151 4156890 karabuk@shcek.gov.tr

45 KARAMAN
İmaret Mah. Anafartalar İlköğretim Okulu Yanı 144. Sk. 70100 0338.2140222 2137516 2140222 karaman@shcek.gov.tr

46 KARS
Orta Kapı Mah. Veteriner Sok. No: 5 Kars
0474.2126910 2126909 2125347 kars@shcek.gov.tr

47 KASTAMONU
Saraçlar Mah. Araç Cad. No:28 Kastamonu
0366.2124262 2149218 2149217 kastamonu@shcek.gov.tr

48 KAYSERİ
Gevher Nesibe Mah. Tekin Sk. Kocasinan Belediyesi Hizmet Binası Kat:3 38010 Kocasinan
0352-2213491 2213492 2213493 kayseri@shcek.gov.tr

49 KIRIKKALE
Yaylacık Mah. Ulubatlı Hasan Cad. 17. Sk. No: 20 Kırıkkale
0318.2242725 2240719 2242337 kirikkale@shcek.gov.tr

50 KIRKLARELİ
Valilik Binası Kat:2 39100
0288.2143080 2143834 2144447 kirklareli@shcek.gov.tr

51 KIRŞEHİR
Kayseri Ankara Karayolu Üzeri Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Hizmet Binası 2/3-4 Kırşehir
0386.2621167 2621166 2621167 kirsehir@shcek.gov.tr

52 KİLİS
Ekrem Çetin Mahallesi Vali Güner Özmen Bulvarı Kilis 0348.8132548 8145235 kilis@shcek.gov.tr

53 KOCAELİ
Kozluk Mh. Ruşen Hakkı Cad. Dut Sk. No:1 41200 İzmit Kocaeli 0262 3223982-3221791 3217074 kocaeli@shcek.gov.tr

54 KONYA
Öğretmenevleri Mah. Larende Cad. No: 13 Meram Konya
0332.3206441 3208441 3203448 konya@shcek.gov.tr

55 KÜTAHYA
Valilik Binası Kat:3 43140
0274.2231836 2236351 2236354 kutahya@shcek.gov.tr

56 MALATYA
Karakavak Mev. Özsan Sanayi Sitesi Karşısı 44110 Malatya
0422.2382040 2380063 2382947 malatya@shcek.gov.tr

57 MANİSA
Tevfikiye Mah. Karakol Sk. No:80 45020
0236.2311001 2318576 manisa@shcek.gov.tr

58 MARDİN
13 Mart Mah. Emniyet Müdürlüğü Arkası Yenişehir 47100 Mardin
0482.2124479 2123795 2122139 mardin@shcek.gov.tr

59 MERSİN
Çankaya Mah. 4716. Sok. No:16 33070 Mersin
0324.2311255 2376107-08 2311255 mersin@shcek.gov.tr

60 MUĞLA
Emirbeyazıt Mah. Cumhuriyet Cad. Marmaris Bulvarı No: 1/1 48000 Muğla
0252.2141240 2143157 mugla@shcek.gov.tr

61 MUŞ
Hükümet Konağı Zemin Kat No:24 49100 Muş
0436.2129056 2120667 2126555 mus@shcek.gov.tr

62 NEVŞEHİR

Valilik Binası Zemin Kat
0384.2133821 2130583 2131247 nevsehir@shcek.gov.tr

63 NİĞDE
Şahinali Mah. Terminal Cd. No:27 51200 0388.2323486 2323402 2323403 nigde@shcek.gov.tr

64 ORDU
Akyazı Mah. Org.İbrahim Fırtına Bul. No:36 0452.2339377 2335033 ordu@shcek.gov.tr

65 OSMANİYE
Raufbey Mahallesi Yeni Valilik Binası Kat 3 Osmaniye
0328.8250161 8250160 8250160 osmaniye@shcek.gov.tr

66 RİZE
Eminettin Mah. Valilik Binası Kat.2 53100 Rize
0464.2130404 2130398 2130399 rize@shcek.gov.tr

67 SAKARYA
Atatürk Bulvarı ÇEK.2 İşhanı Kat:2 No:54 Pk:54100 Adapazarı/SAKARYA
0264.2773692 2736248 sakarya@shcek.gov.tr

68 SAMSUN
Kale Mh.Osmaniye Cad. Himaye-i Etfal Sk.No:13 55800
0362.4359192 4355945 4359192 samsun@shcek.gov.tr

69 SİİRT
Yenimahalle Hami Efendi Cd. No:49/ 51 56100
0484.2246649 2232277 2231216 siirt@shcek.gov.tr

70 SİNOP
Hükümet Konağı Kat:2 No:215 5700
0368.2604642 2615227 2615839 sinop@shcek.gov.tr

71 SİVAS
Akdeğirmen Mah. Kepenek Cd. Mavi Köşe Apt. Sivas
0346.2242653 2211500 2233607 sivas@shcek.gov.tr

72 ŞANLIURFA
Atatürk Bulvarı Valilik Binası Kat:3 63100 Şanlıurfa
0414.3129486 3131161 3129486 urfa@shcek.gov.tr

73 ŞIRNAK
Şırnak İşmerkezi Özel İdare Üstü
0486.2162983 2161802 2162983 sirnak@shcek.gov.tr

74 TEKİRDAĞ
Turgutlu Mah. Şehit Yüzbaşı Mayadağlı Cad. No:40 59030
0282.2611288 2613451 tekirdag@shcek.gov.tr

75 TOKAT
Yarahmet Mah. Hızarhane Cd. No:6 60000 Tokat 0356.2125114 2141556 2121471 tokat@shcek.gov.tr

76 TRABZON
Valilik Binası C Blok Kat:2 61040
0462.2302134 2301974 2302134 trabzon@shcek.gov.tr

77 TUNCELİ
Esentepe Mah. Nelson Mandela Cad. No:23 Tunceli
0428.2121277 2122067 tunceli@shcek.gov.tr

78 UŞAK
Atatürk Mah. Köşk Sk. No:3
0276.2239827 2274133 2239012 usak@shcek.gov.tr

79 VAN
Çarşı Mah. Cumhuriyet Cd. 5.Sk. 65100
0432.2121138 2151310 2142509 van@shcek.gov.tr

80 YALOVA
Yalı Cad. Valilik Binası Kat:2 77100
0226.8111104 8138999 8111104 yalova@shcek.gov.tr

81 YOZGAT
Yozgat Valiliği 3. Kat Yozgat
0354.2121047 2121307 2125505 yozgat@shcek.gov.tr

82 ZONGULDAK
Meşrutiyet Mah. Bağlık Cd. Kadırga Yokuşu No:14
0372.2520417 2520512 2521063 zonguldak@shcek.gov.tr

Bir önceki yazımız olan İstanbul İlçe Mezarlıklar Müdürlüğü Adresleri başlıklı makalemizde İstanbul İlçe Mezarlıklar Adresleri, İstanbul İlçe Mezarlıklar iletişim ve İstanbul İlçe Mezarlıklar telefonları hakkında bilgiler verilmektedir.



Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.