Site Kuralları

Saglikrehberimiz.com sitesine yeni sağlık bilgileri, sağlık kuruluşları ve doktor isim, adresleri ekliyor veya güncelliyoruz. Bize gönderilen bilgilerin detaylı ve gerçek bilgiler olmasına özen gösteriyoruz ve bu yüzden her sağlık kuruluşunu ve doktoru indeksimize eklemiyoruz ve ne zaman yayınlanacakları konusunda garanti veremiyoruz. Eklenen sağlık kuruluşunun ve doktorların sıralaması ve kaçıncı sırada çıkacağını hiç bir zaman garanti edemeyiz. Bize yolladığınız doktor, eczane ve sağlık kuruluşlarının onaylanma süresi maksimum 24 – 72 saat arasında gerçekleşir. Sitemize yollanan ve gerçeği yansıtmayan veriler tesbit edildiğinde, doğrudan silinir. Daha sonraki hiç bir aşamada bu kurumlar ve doktorlar için aktif faaliyet yürütülmez. Saglikrehberimiz.com sitesinde yayınlanan sağlık kuruluşu ve doktor isminin silinmesi talebinde bulunanların, talepleri 24 -72 saat içinde yerine getirilecektir.

Sağlikrehberimiz.com sitesinde yayınlanan hastane,doktor ve sağlık kuruluşları adreslerinde zamanla değişiklikler olabilir. Adres değişikliklerini bize bildirirseniz gerekli değişiklikler yapılacaktır. Sitemizde adınızın ve adresinizin yayınlanmasını istiyorsanız detaylı adresinizi ve  bilgilerinizi  Doktor Ekle sayfasından ya da Eczane Ekle sayfasından bize ulaştırabilirsiniz. Uygun görülen doktor ve hastane iletişim bilgileri Sağlikrehberimiz.com sitesinde yayınlanacaktır.

•Sitenin bölümlerinde yapılan yorumlar ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır.
•Saglikrehberimiz.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorumlu değildir.
•Yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu,gene ahlaka aykırı,başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda saglikrehberimiz.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırma ve ihbar hakkına sahiptir.
•saglikrehberimiz.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.
•Siteye fikirleri ve yorumları ile katkıda bulunan kullanıcılar bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.
•Sitemiz, hukuka, yasalara , telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [İletişim] bölümünden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.