/ 07 Kasım 2012, Çarşamba / Sağlık Kültür Sanat


Elle şifa verme sistemi olan reiki hakkında detaylı bilgiler içeren reiki esasları kitabını yazar Diane Stein yazmış. Kitaptan reiki hakkında bir çok bilgi edinebilirsiniz.

Arka Kapak
Reiki, Tibet Budizmi kaynaklı ve son derece basit bir “elle” şifa verme sistemidir. Batı’da Reiki uzun yıllar boyunca gizli tutulmuştur. Reiki Esasları kitabı, bu şifa sisteminin temel üç derecesini tüm ayrıntılarıyla açıklamaktadır. Ve bu bilgilerin, özellikle de şekillerini çoğu ilk defa yayımlanmaktadır. Reiki Şifa Sistemi’nin üzerindeki giz perdesini kaldırması bakımından Reiki Esasları’nın çok tartışma yaratcak bir kitap olduğu muhakkak.

Reiki şifasının tüm insanlığa ait olduğu gerçeğinden hareket eden bu eserin, konuya dair tüm kaynaklardan önemli bir farkı mevcut. Hiçbir kitap, doğrudan alınması gereken Reiki “uyumlaması”nı gereksiz kılamaz. Ama yine de Reiki Esasları kitabı, bu sistemin şifacısı, uygulamacısı ve öğretmenin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi içermektedir.

Yazar:Diane Stein
Çevirmen:Suat Ertüzün
Sayfa Sayısı: 184
Dili: Türkçe
Yayınevi: Arıtan Yayınevi

Bir önceki yazımız olan Feng Shui Nedir başlıklı makalemizde Esra Koyuncu, Feng Shui ve Feng Shui hakkında bilgiler hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.