/ 04 Aralık 2013, Çarşamba / Sağlık Bilgileri


Oksijen terapi nedir ve hangi ciltlere uygulanır? Oksijen terapi tedavi sonuçları nelerdir?

Oksijen vücudun tüm hücrelerinin tüm foksiyonlarını icra edebilmek için temel ihtiyaç duyduğu vazgeçilmez bir maddedir. Oksijen terapi yönteminde özel formülü kozmetik ürünler ve saf oksijen epidermisin alt tabakasına enjekte edilir, aktif maddeler basınçlı oksijen cihaz sayesinde ciltte depolanır.

Etkileri hemen görülür ve uzun süre kalıcıdır. Bu basınçlı oksijen uygulaması sayesinde yorgun hücrelerde yepyeni bir yaşam, ciltte canlılık, yumuşaklık ve tazelik meydana gelir İğne ve neşter kullanılmadan cilde tamamen doğal oksijen verilerek yapılan tedavi, kırışık bir ciltte 15 yaşa kadar gençleşme sağlıyor.

Oksijen terapi hangi ciltlere uygulanır?
Oksijen bütün ciltler için uygulanır özellikle hassas,kuru ve olgun ciltlerdeki kullanımlarda başarı göstermektedir.

Oksijen terapi ürünleri cilde nasıl verilir?
Oksijen terapi bakımları saf oksijeni ve konsantrasyonları cilde püskürterek problemli bölgelere nüfüz eder.

Tedavi Sonuçları Nelerdir?
Cildin derin tabakalarında hasar görmüş cilt tedavi edilir. Elastin lifleri kuvvetlenir, mikro-sirkülasyonu sağlar. Kolajen yapısını kuvvetlendirir. Ciltteki sebum üretimini dengeler.

Cilt yüzeyinde; kırışıklar giderilir, cilt pürüzsüzleşir. Cildin sıkılığı sağlanır, neme doymuş doygun bir cilt meydana gelir. Hiperpikmantasyonların tedavisi yapılır.

Bir önceki yazımız olan Lorenzo’nun Yağı Nedir başlıklı makalemizde lorenzonun yağı ve lorenzonun yağı bileşimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.