/ 01 Eylül 2012, Cumartesi / Ruh Sağlığı


Ahmet Şerif İzgören, mücadele ruhunu anlatıyor. Anne, babalara ve çocuklara ders niteliğinde öneriler.

İnsanların ortak hedeflerinden bir tanesi başarıya ulaşmak,başarılı olmaktır. Bu okulda yapılan bir sınavda, ulusal sınavlarda,eş seçiminde, arkadaş seçiminde,iş hayatında ve benzeri konularda başarılı olmayı kapsayan bir durumdur. Başarılı olabilmek için bazı çalışmaların yapılması esastır. Hiçbir başarının tesadüf olmadığı da bilinen bir gerçektir.

Başarıya ulaşabilmek için mücadele ruhunu kazanmış olmanız gerekmektedir. Her hangi bir konuda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka sizi o başarıya götüren yollardan geçmelisiniz ve asla pes etmemelisiniz. Hiçbir zaman başarı kendiliğinden gelmez veya kimse size istediklerinizi, buyur senin olsun demez. Bazı şeyleri kazanmak, elde etmek için mutlaka çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

İş hayatında insanlar bir çok zorluklarla karşılaşmaktadır. Kimi zaman patronu veya yöneticiler ile sorun yaşarken kimi zaman aynı konumda bulunduğu çalışma arkadaşları ile sorunlar yaşamaktadırlar. Bu sorunların hepsi bir birinden zor ,aşılması imkansız bir problem gibi de gelebilir bazı durumlarda. Ama her ne olursa olsun mücadele ruhuna sahip insanlar en büyük problemlerin dahi üstesinden gelebilmişlerdir.

Bir önceki yazımız olan Obsesif Kompulsif Bozukluk başlıklı makalemizde muhabbet kralı, Obsesif Kompulsif Bozukluk ve Obsesif Kompulsif Bozukluk belirtileri video hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.