/ 27 Ağustos 2012, Pazartesi / Beyin,Omurilik,Sinir Cerrahisi


Bel fıtığı insan hayatını zorlaştıran bir rahatsızlıktır. Doktorlar genelde en son çare olarak ameliyatı tavsiye ediyorlar. Ameliyat gerektirmeyen bel fıtığı sorunlarında fizik tedavi ya da lazer terapi ile bel fıtığı tedavisi yapılıyor. MLS Lazer terapi tedavisi nedir ve nasıl yapılır?

LS Laser terapi ile uygulama yapılan bölgede; ağrı, enflamasyon ve ödem ortadan kalkar. Enflamasyon tüm doku derinliğiyle yok edilerek tablonun düzelmesi ve güçlü analgezik etki ile ağrının ortadan kalkmasını sağlar. Derin yapılardaki kas lezyonları, lif zedelenmeleri, kıkırdak dokusu ve bağ dokusu harabiyetleri MLS Laser terapi ile onarılır. MLS Lazer terapi, ameliyatsız ve anestezisiz bir yöntem olduğundan bel ve boyun fıtığında çığır açacak bir tedavi unsuru durumuna gelmiştir.

MLS Laser Terapi için irtibat telefonu: 0212 281 91 91

Bir önceki yazımız olan Ozon ile Bel Fıtığı Operasyonu başlıklı makalemizde ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, ameliyatsız bel fıtığı tedavisi video ve Bel Fıtığı Operasyonu videosu hakkında bilgiler verilmektedir.(3) Yorum

 • Ali Cevapla

  Aysel hanımın sorusunu tekrarlamak istiyorum. İzmir’de bel fıtıgı tedavisi için MLS lazer terapi yapan bie merkez/hastane var mı?

  22 Ekim 2013 at 18:00
 • Aysel Cevapla

  İzmir’de bel fıtığı tedavisi için lazer terapi yapılan bir hastane var mı?

  06 Şubat 2013 at 21:54
 • Ahmet Cevapla

  Başlangıç aşamasında olan bel fıtığım yüzünden iş hayatımda sürekli sorunlar yaşıyordum. Uzm.Dr Mehmet Yavuz bel fıtığım için lazer terapi önerdi. İki yıldan beri bel ağrısı çekmiyorum. Ameliyat masasına yatmadan önce bel fıtığı olanlar her türlü tedavi yöntemini araştırsınlar.

  31 Ocak 2013 at 16:01

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.