/ 24 Ağustos 2012, Cuma / Kadın Sağlığı


G-String giyen kadınlarda kadın hastalıklarına daha çok rastlanıyor. Uzmanlar kadınları G-String çamaşır giyme konusunda uyarıyor.

İç çamaşırı tasarımlarının çoğalmasıyla birlkikte, pek çok farklı model de, kadınların kullanımına sunuldu. Bu çamaşırlardan birsi de, kadınların gözdesi olan, G-Stringler. Bu çamaşırların, kıyafette iz yapmaması en büyük tercih nedeni bana göre. Ama, yapılan araştırmalar, G-string kullanımının, kadınlar açısından tehlikeli olduğunu ortaya koyuyor.

Bu araştırmalar sonucunda, g-string türü çamaşır tercih eden kadınlarda, jinekolojik sorunların arttığını gösteriyor. Bunun nedeni ise, bu çamaşırların, yüksek oranda, naylon ve polyester kumaştan yapılmış olması. Bu tür kumaşların 4 saaten fazla kullanılması, enfeksiyonlara, açık davetiye çıkarıyor. Eğer, G-strin Kullanımından vazgeçemiyorsanız, 4 saatten fazla kullanmayın, pamuklu kumaştan olmasına dikkat edin. Ayrıca, çok dar olmayan çamaşırları seçin.

Bir önceki yazımız olan Meme Muayenesi Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde evde meme muayenesi, meme muayenesi ve meme muayenesi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.