/ 07 Kasım 2012, Çarşamba / Sağlık Kültür Sanat


Yazar Rosamund Bell kitabında, yogayla ilgili temel bilgileri ve basit yoga tekniklerini fotoğraflarla destekleyerek anlatıyor.

Arka Kapak
Günümüzde yoga bedensel sağlık, psikolojik denge ve ruhsal gelişimi bir arada sağlayan bir öğreti olarak kabul görmekte ve etki alanını giderek genişletmektedir. Bu doğrultuda yogaya yeni başlayanlar için uygulamaya yönelik olarak tasarlanan Basit Yoga Teknikleri yoga duruşlarını açıklamakta ve bu duruşları uygulamak için gereken bilgileri sunmaktadır.

Basit Yoga Teknikleri kitabında yoganın en önemli duruş uygulamalarına ilişkin temel bilgiler ve uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde duruluyor. Renkli, ayrıntılı fotoğraflarla her duruşun adım adım uygulaması, duruşun uygulanmasının sakıncalı olduğu durumlar için alternatif uygulama şekilleri, çeşitli seviyelere göre hazırlanmış yoga programları ayrıntılarıyla ortaya konuyor.

Sağlıklı ve doğru yöntemlerle yoga yapmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri renkli ve ayrıntılı fotoğraflarla zenginleştirilmiş, titizlikle hazırlanmış içeriğiyle Basit Yoga Teknikleri kitabında bulabilirsiniz.

Yazar:Rosamund Bell
Sayfa Sayısı: 111
Baskı Yılı: 2007
Dili: Türkçe
Yayınevi: Arkadaş Yayıncılık

Bir önceki yazımız olan Yoga Nedir Ne Değildir başlıklı makalemizde Prof Dr Akif Manaf, yoga hakkında bilgiler ve yoga kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.