/ 20 Mayıs 2013, Pazartesi / Estetik ve Güzellik


Ameliyatsız meme ve kalça nasıl büyütülür? Ameliyatsız meme ve kalça büyütmenin yan etkileri var mıdır? Aquafilling yöntemi hakkında bilgiler:

Günümüzde bir çok bayanın kavuşmak istediği ve hayalini kurduğu ancak bu güne kadar sadece ameliyatla silikon takılarak elde edilebilen büyük, diri ve dik göğüslere veya dolgun, daha yuvarlak ve biçimli kalçalara kavuşmak, yeni Aquafilling teknolojisi ile artık çok kolay ve şimdi Klinik Son Nokta farkı ile Türkiye’de…

Aquafilling, lokal anestezi altında ve tamamen ameliyatsız bir şekilde enjeksiyon yöntemi ile uygulanan, %98’i vücudumuzda zaten var olan ve yan etkisi ve zararı bulunmayan Sodyum Klorit’ten, geri kalan %2si ise aquafilling sıvısının enjekte edilen bölgeden dağılmasını engellemek ve kalıcılığını arttırmak için kullanılan, gene vücuda zararı ve yan etkisi olmayan Copoliamid’ten oluşan bir sıvıdır. Ameliyat olmaktan ve narkoz almaktan çekinen veya cildinde ameliyat izi olmasını istemeyen bayanlar için harika bir alternatif çözümdür.

İşlem lokal anestezi altında ve enjeksiyon yöntemine dayandığı için hasta neredeyse hiç acı çekmez ve uygulaması ameliyatlı silikon takma yöntemine göre çok daha kısa sürer ve konforludur. Uygulama yaklaşık 40 dakikada biter ve ardından kalıcılığı ortalama 5 ila 8 yıl süre ile devam eder.Bunun sonucunda eskisinden çok daha diri, biçimli, doğal görünümlü ve dik göğüslere/kalçalara kavuşususunuz. Üstelik hasta cerrahi yöntemlerin aksine aynı gün sosyal yaşamına geri dönebilir.

Dahası, ürünün enjekte edildiği noktanın süt kanallarıyla alakası olmadığı ve tamamen vücuda barışık ve yan etkisi bulunmayan içeriğinden dolayı süt kanallarına ve emzirmeye hiç bir zararı yoktur. Ayrıca ameliyatsız ve enjeksiyona dayalı bir yöntem olduğu için ameliyatlı büyütme yöntemlerinin yol açtığı enfeksiyon ve komplikasyon riski taşımamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kaş Ekimi Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde kaş ekimi hakkında bilgiler, kaş nasıl ekilir ve kimlere kaş ekimi yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.(1) Yorum

  • Sercan Cevapla

    Amaliyatsız Kalça büyütme hakkında bilgi almak istiyorum
    Bu konu hakkında nasıl bilgi alabilirim iletişim No mail atarmısınız

    28 Ocak 2014 at 20:46

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.